ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ମିଥ୍ୟା ଅଭିଯୋଗକୁ ସଙ୍ଘର ଦୃଢ ନିନ୍ଦା

    0
    216

    ବୁଗୁଡ଼ା (ଓବି ନ୍ୟୁଜ) : ଗଣତନ୍ତ୍ରର ଚତୁର୍ଥ ସ୍ତମ୍ବ ରୂପେ ପରିଚିତ ଗଣମାଧ୍ୟମ,ହେଲେ ଅନେକ ସମୟରେ ତାର କଣ୍ଠ ରୋଧ କରିବା ପାଇଁ କେତେବେଳେ ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ ତ କେତେବେଳେ ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ମିଥ୍ୟା ଆରୋପ ପରି ଘଟଣା ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଉଥିବା ର ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି l ଖବର ସଂଗ୍ରହ କରିବାକୁ ଯାଇ ଥିବା ନୟାଗଡ଼ର ଦୁଇ ଜଣ ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ ଘଟଣାରେ ଉତ୍କଳ ସାମ୍ବାଦିକ ସଙ୍ଘ ପକ୍ଷରୁ ରାଜ୍ୟବ୍ୟାପୀ ଆନ୍ଦୋଳନ ଚାଲି ଥିବା ବେଳେ ଦୁର୍ନୀତି ବିରୁଦ୍ଧରେ ଖବର କାଗଜରେ ଖବର ପ୍ରକାଶ ପାଇବା ପରେ ବୁଗୁଡ଼ାର କିଛି ବିଜେଡି ନେତା ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀ କରି ଗଂଜାମ ଜିଲ୍ଲା ସାମ୍ବାଦିକ ସଙ୍ଘ ସଭାପତି ଅନିଲ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଭିତ୍ତିହୀନ ମିଥ୍ୟା ଆରୋପ ଲଗାଇଥିବା ଘଟଣାକୁ ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲା ଉତ୍କଳ ସାମ୍ବାଦିକ ସଙ୍ଘ ପକ୍ଷରୁ ଦୃଢ ନିନ୍ଦା କରାଯିବା ସହ ଏମିତି ଆକ୍ରୋଶ ମୂଳକ ଭାବେ ମନଗଢା ଆରୋପ ଯଦି ଜାରି ରହେ ତାହେଲେ ଜିଲ୍ଲା ବ୍ୟାପି ଆନ୍ଦୋଳନ ସହ ରାଜ୍ୟ ସ୍ତରରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରତିବାଦ ଓ ଆନ୍ଦୋଳନ ବ୍ୟାପକ କରାଯିବ ବୋଲି ରାଜ୍ୟ ସଭାପତି ବିଭୁତି କର ଚେତାବନୀ ଦେଇଛନ୍ତି l ଜିଲ୍ଲା ଉପ ସଭାପତି ଦେବୀ ପ୍ରସାଦ ଦାଶଙ୍କ ସଭାପତିତ୍ବ ରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ବୈଠକରେ ସାଧାରଣ ସମ୍ପାଦକ ପ୍ରଦ୍ୟୁମ୍ନ ପାତ୍ର, ରାଜ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟ କାରିଣୀ ସଦସ୍ୟ ଅଭୟ ପ୍ରସାଦ ପାଣିଗ୍ରାହୀ, ବୁଗୁଡ଼ା ମିଡ଼ିଆ କ୍ଳବ ଉପ ସଭାପତି ମନୋରଞ୍ଜନ ଦାଶ , ସମ୍ପାଦକ ପ୍ରଫୁଲ୍ଲ ପଟ୍ଟନାୟକ, କାଳୀ ଚରଣ ଦାଶ, ଶିବ ପ୍ରସାଦ ଦୋରା, ରାଜ୍ୟ ସମ୍ପାଦକ ପ୍ରକାଶ ପଟ୍ଟନାୟକ, କାର୍ଯ୍ୟକାରି ସଦସ୍ୟ ଗୋପାଳ ପଟ୍ଟନାୟକ,ଭିକୁ ନାୟକ , ଚନ୍ଦ୍ରକେତୁ ରାଉତ,ବିଭୁ ପ୍ରସାଦ ପଟ୍ଟନାୟକ, ଜୟକୃଷ୍ଣ ପଟ୍ଟନାୟକ, ବିଶ୍ବମ୍ବର ଜେନା, ଭବାନୀ ପାଳ, ରାଜେଶ ପଣ୍ଡା, ଅଶ୍ୱିନୀ ମାହାନ୍ତି, ସନ୍ତୋଷ ବିଷୋୟୀ, ପ୍ରଭାତ କୁମାର ସାହୁ, ମଧବ ଚନ୍ଦ୍ର ଆପଟ, ସରୋଜ ଶତପଥୀ, ବିଭୁପାଦ ଜେନା, ସୁଶାନ୍ତ ବେହେରା, ଚନ୍ଦନ ସାହୁ, ସୁରେଶ ସୁବୁଦ୍ଧି, ରାଜେଶ ପାତ୍ର, ଶିବରାମ ଚୌଧୁରୀ, ଜଗନାଥ ନାୟକ, ପଞ୍ଚାନନ ସାହୁ ,ବିନ୍ଦୁପ୍ରିୟା ଦାଶ, ବର୍ଷାରାଣୀ ସ୍ୱାଇଁ, ମଣ୍ଟୁ ମହାପାତ୍ର,ସୁଧାଂଶୁ ବିଷୋୟୀ, ସଚିନ ପୁରୋହିତ, ବାଳକୃଷ୍ଣ ପାତ୍ର, ପ୍ରମୁଖ ଘଟଣାର ଦୃଢ଼ ନିନ୍ଦା କରିବା ସହ ଦୁର୍ନୀତି ସମ୍ପର୍କିତ ଖବରର ନିରପେକ୍ଷ ତଦନ୍ତ କରିବା ପାଇଁ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ।

    LEAVE A REPLY

    Please enter your comment!
    Please enter your name here